Pvc Ürün Grubu Teknik Bilgiler

Pvc Ürün Grubu Teknik Bilgiler

IŞIN PVC kanalizasyon borusu ve armatürleri villa ve çok katlı evler, hastaneler, oteller, endüstriyel ve sportif vb. Yapılar için idealdir. 60 ° C'ye kadar dayanıklı sıcaklığı sahip, çevre dostu ve ekonomik  özellikleri ile idealdir.Uzun süreli kullanıma uygundur.

IŞIN PVC kanalizasyon borusu ve fittingleri BD uygulama tipinde üretilmektedir. Duvar kalınlıkları TS 275-1 EN 1329-1 kalite standardına göre belirlenmiştir. Pürüzsüz iç ve dış yüzeyleri sayesinde artıklara ve tortulara, bakteri üremesine ve kokusuna izin vermez.

IŞIN PVC kanalizasyon borusu ve fittingleri, 50-200 mm çap ve 150-6000 mm uzunluk seçenekleri ile binalarınızdaki kanalizasyon drenaj ihtiyaçlarını karşılar. PVC kanalizasyon armatürleri, o-ring contası ve tam oturan conta muhafazası sayesinde kesinlikle sızdırmazdır. Kolay tutturma ve sökme sayesinde, drenaj sistemi montajı hızlıdır.( kesme, bükme, sızdırmazlık vb.)

UYGULAMA ALANI KODU

IŞIN PVC kanalizasyon borusu ve fittingleri TS 275-1 EN1329-1 kalite standardına göre tanımlanan BD uygulama tipi et kalınlıklarında üretilmektedir.

B: İç mekan toprağında kullanılacak elemanları veya dış mekan duvarlarına monte edilen elemanları içerir.
D: Yeraltı drenaj ve kanalizasyon sistemlerine bağlantı yapmak için binaya ve yerin altına binaya 1 metre mesafede gömülü boru ve elemanları içerir.
BD: Her iki uygulama sınıfı öğesini de içerir.

PVC (Polivinil Klorür)

PVC, farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan dünya kimya endüstrisinin en değerli kimyasal bileşenlerinden biridir. Polivinil Klorür birincil amorf plastiklerdir. Beyaz veya açık sarı renklerde bir polimerdir ve toz halindedir. Asitlere, alkalilere, ateşe, alkole ve benksene karşı yüksek direnci nedeniyle, fiziksel yapısı deforme olmaz.

PVC SAKLAMA VE KULLANIMI - BORU VE EK PARÇALARI

  • Elleçleme - PVC - U sert ve esnek bir malzemedir ancak borunun ve montajın dikkatsizce kullanılması hasara neden olabilir. Çok sıcak ve soğuk koşullarda ekstra bakım gereklidir.
  • Depolama- Boruyu düz veya düz zeminde, büyük veya sivri taşlardan arındırın veya 75 mm kare ahşap üzerine 1,5 metrelik merkezlerde, tropik sıcaklıklarda alternatif uçlarda soketlerle maksimum 1,5 m yüksekliğe kadar istifleyin.
  • Bağlantı parçaları mümkün olan yerlerde kartonlara veya raflardaki torbalara istiflenmelidir.
    Çözücü yapıştırıcıyı ve temizleme sıvısını doğrudan güneş ışığı almayan serin bir yerde saklayın.
    Açık alanda depolama söz konusu olduğunda, depolanan mallar arasında bir hava boşluğu ile güneşten tarama yapılması gerekir.
© Copyright 2021 Ems Plastik. Tüm hakları saklıdır