Hakkımızda

Hakkımızda

EMS Onatça Plastik Sanayi ,1990’lı yıllarda başladığı üretim hayatına 2005 yılında Adana’da kurduğu 120.000 m2 kapalı alana sahip yeni tesislerinde devam etmektedir.

Gelişmiş makine parkı , konusunda uzman teknik ekibi ve birinci sınıf hammaddesiyle üstün kaliteli boru ve ek parçaları üreten firmamız IŞIN THERM adı altında aranılan bir marka olmuştur.

EMS yurt içi ve dışında gördüğü ilginin verdiği sorumlulukla kalite politikasını her geçen gün geliştirmekte ve çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmektedir.

IŞIN THERM Boru ve Ek Parçaları Thermoplastik grubuna ait bir plastik çeşidi olan Polypropylene Random Copolymer hammaddesinden üretilmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürünlerimizin renk çeşitliliği arttırılmıştır.Beyaz,gri,siyah,yeşil, ve mavi olmak üzere 5 farklı renkte boru ve ek parçaları üretimimiz mevcuttur.

IŞIN THERM Boru Ve Ek Parçaları soğuk ve sıcak su tesisatlarında ,içme suyu şebekelerinde ,her türlü endüstriyel tesisin sıvı ve gaz taşımacılığında,tarımda ve kimya sektöründe güvenle kullanılır.

Üstün kaliteli IŞIN THERM Boru ve Ek parçaları basınç altında yüksek verimle çalışır.işletme basıncı 20 C ‘de 20 atü ve 65 C’de 10 atüdür.Normal dış etkenlerde uzun süreli kullanma sıcaklığı 95 C’dir.

IŞIN THERM BORU ve Ek Parçaları TSE,DİN,İEN standartlarına uygun üretimine olarak değişik çap ve atülerde üretilmektedir.

Gelişen teknolojiye uygun olarak yenilenen makine parkımızla üretim hızımız artmış, bu sayede günlük 50 km boru 180.000 adet ekparça üretim kapasitesine ulaşılmıştır.

EMS Onatça Plastik Sanayi gelen taleplere anında cevap verebilecek hammadde stoğuna sahiptir.

Üretilen boru ve ek parçalarına düzenli olarak boy uzama ,kırılma ve basınç testleri yapılmaktadır.

© Copyright 2021 Ems Plastik. Tüm hakları saklıdır